Лікування аденоїдів у дітей кріотерапією - просто, безболісно, ефективно
Аденоїди у дітей - одне з найпоширеніших захворювань, лікувати яке можна різними способами. Найбільш популярним методом лікування є хірургічне втручання. Однак, останнім часом все частіше використовується кріотерапія.
Ознаками аденоїдів у дітей є:
- повна неможливість дихати носом, рот дитини постійно відкритий
- утруднення носового дихання, але при цьому відсутність нежитю
- хронічний нежить, що не піддається лікуванню
- дитина часто хворіє, особливо на ГРВІ, ангіну, отит, гайморит
- порушення мови та зниження слуху
Аденотомія або видалення аденоїдів хірургічним шляхом може мати низку ускладнень: кровотеча після операції, температура, закладеність носа, блювота зі згустками крові. У тому разі, якщо аденоїди видалені не повністю, після операції вони можуть розростатися знову.
Усіх цих ускладнень можна уникнути під час лікування аденоїдів кріотерапією. Це безпечний і безболісний спосіб лікування. Сама процедура триває приблизно півгодини. Вплив холодом не впливає на тканини, розташовані поруч, скоріше навпаки - має позитивний ефект на слизову, зміцнює імунну систему.
Методика кріолікування
Процедура проводиться з використанням спеціальної насадки, яка розпилює краплі рідкого азоту, зрошує холодними парами пошкоджену тканину протягом кількох секунд. Трубочка аплікатора максимально обережно вводиться в ніс дитини, обприскування проводиться в кілька підходів. У результаті аденоїди дитини значно зменшуються в розмірах, дихати стає набагато легше. Повний курс лікування становить 2-3 процедури, проміжки між якими мають становити не менше 1 місяця.
Показання до застосування кріотерапії
- діти віком від двох років із хронічними ринітами та фарингітами
- при гемангіомах шкіри та слизової
- діти, які часто хворіють на ГРВІ, застуду
Після проведення кріолікування у дітей відновлюється дихання, слух. Організм малюка зміцнюється, внаслідок чого значно знижується ризик підхопити застуду. Протипоказань до цієї процедури практично немає (за винятком алергії на холод), вона може застосовуватися в будь-який час року на будь-якій стадії захворювання.