Кріомасаж при передчасному випаданні волосся
Завдання кріомасажу при випаданні волосся – надати загальнозміцнюючу та заспокійливу дію на шкіру голови, поліпшити її трофіку та посилити зростання фолікул волосся.
Причиною ж випадання волосся може бути порушення функцій залоз внутрішньої секреції, обміну речовин, інфекційні хвороби, захворювання нервової системи.
Курс кріомасажу шкіри голови становить 15-20 процедур і проводиться через день або 2 рази на тиждень.
При жирній себореї волосистої частини голови кріомасаж проводять щодня, необхідно 10-15 процедур.
При сухій себореї курс призначають, як і при жирній, але обов'язково після процедури необхідно на місця кріовпливу нанести живильні зволожуючі креми і бальзами.
Кріомасаж голови – додаткові можливості
Випадання волосся – основна проблема, з якою звертаються до фахівців з кріомасажу голови. Однак вплив рідким азотом на шкіру здатний вирішити ряд інших проблем:
- жирна себорея;
- свербіж шкіри волосистої частини голови;
- повільний ріст волосся;
- лупа;
- витончення, посічене волосся.
При проведенні кріомасажу голови рідким азотом в волосяних фолікулах відбувається активація обміну речовин – після різкого спазму від холоду настає розширення судин, що призводить до поліпшення припливу крові. Отримуючи більше поживних речовин, ослаблене волосся набирається сил, стає пружним і блискучим.
Раптовий перепад температур надає стресовий вплив на завмерлі та малоактивні волосяні фолікули.
Завдяки такому «струсу» вже через кілька сеансів стає помітне прискорення процесу росту волосся. Рідкий азот діє на мляве волосся, як «освіжаючий душ». Підбадьорившись, воно починає активно рости.
Дуже багато позитивних відгуків про кріомасаж голови залишають власники себорейної шкіри, схильної до утворення лупи. Завдяки кріотерапії досягається значний відлущуючий ефект. Прицьому потрібно відзначити, що ороговілі клітини видаляються дуже делікатно, не ушкоджуються здорові шари шкіри, як це часто відбувається при проведенні пілінг-процедур. Також кріомасаж знижує синтез підшкірного жиру та одночасно підсушує шкіру голови.
Перед початком масажу волосся поділяють на проділи. Косметолог користується спеціальним кріоаплікатором, який змочує рідким азотом. Дуже важливо при роботі з цією речовиною правильно організувати час, розрахувати інтенсивність та періодичність впливу на певну ділянку шкіри. Наприклад, для боротьби з гніздовою алопецією рекомендується зупинятися на вогнищах облисіння довше, ніж на решті поверхні голови.
Проведення кроімасажу волосистої частини голови має наступні протипоказання:
- епілепсія;
- часті мігрені;
- індивідуальна непереносимість холоду;
- атеросклероз судин головного мозку;
- гнійні висипання в зоні впливу;
- гострі інфекційні захворювання;
- гірсутизм;
- загострений герпес.
Після завершення процедури пацієнт відчуває прилив тепла до голови, а по закінченню декількох сеансів наступають видимі зміни в житті волосся – сповільнюється його випадання, волосся помітно густішає та набуває повноцінний здоровий вигляд.
Кріомасаж тіла: покази
Кріомасаж тіла допоможе вам:
- в боротьбі із зайвою вагою та целюлітом;
- підвищити пружність і тонус грудей;
- підтягнути шкіру всього тіла та підвищити її еластичність;
- посилити ефекту ін'єкційних методик (електроліполіз, мезотерапія);
- зменшити болі від різних пошкоджень (удари, опіки, садна);
- реабілітуватися після пластичних операцій (ліпосакція);
- знизити дискомфорт після таких процедур, як дермабразія, термо- та електрокоагуляція.
Оздоровчий кріомасаж творить чудеса! Приходьте в центр Кріолоріка та переконайтеся в цьому.