Фейсбилдинг – гимнастика для лица
Термін фейсбілдинг ввів німецький пластичний хірург, фахівець з лицьових м'язів, Рейнхольд Бенц. У перекладі з англійської фейсбілдинг (facebuilding) буквально означає "будівництво обличчя", де face означає "обличчя" і building - "будівництво". Під цим словом мається на увазі комплекс вправ, який сприяє формуванню овалу обличчя, його здоровому кольору і пружності, а також корекції вікових змін.
Особливості фейсбілдингуНайголовніше для фейсбілдингу виконувати гімнастику регулярно і точно. Ефект від вправ настає вже через тиждень або два, але краще проводити повноцінний курс. Займатися фейсбілдингом можна починаючи з 25 років.
Методика фейсбілдингу
- Підготовчий етап. Розігрів м'язів обличчя і шиї за допомогою самомасажу.
- Основний етап. Виконання вправ для різних зон обличчя (лоб, нижні та верхні повіки, ніс, щоки, губи, щелепи, підборіддя та шия). Особливості:
- чергування динамічних і статичних вправ;
- активний вдих через ніс і гучний видих через рот;
- три підходи по десять секунд;
- одне тренування 10-15 хвилин;
- виконання зранку та ввечері або зранку;
- 5 разів на тиждень;
- курс 3 місяці.
.
- Заключний етап. Розслаблення м'язів.
Результати фейсбілдингу
За допомогою вправ прибирають зморшки на лобі та між бровами, усувають нависання повік, "гусячі лапки" та мішки під очима, розгладжують носогубні складки, зникають в'ялість щік і друге підборіддя, відновлюють овал обличчя.
Початківцям радимо підібрати якісний навчальний відеоматеріал, контролювати свої дії перед дзеркалом, навантаження збільшувати поступово і ознайомиться із загальними рекомендаціями з фейсбілдингу, щоб уникнути непотрібних наслідків.