Як доглядати за довгим волоссям і берегти йог
Зимовий мороз, сніг і холод - для волосся справжнє випробування. Будь-яка допомога в збереженні шикарного зовнішнього вигляду для волосся буде незайвою.
По перше, використовуйте виключно перевірені шампуні. Засіб, що обіцяє подарувати все одразу, і при цьому продається разом із зубною пастою за півціни, не допоможе нічим.
Мити голову при цьому щодня не потрібно: стирається захисний шар шкірного жиру, і шкіра голови травмується. Найкраще мити голову два-три рази на тиждень - цього достатньо. Не мийте голову на ніч. Ви можете застудитися, лягаючи спати з мокрою головою.
По-друге, розчісуйте волосся вранці та ввечері, особливо, якщо воно у вас довге. Цим ви допомагаєте йому не сплутатися під час сну.
Після миття сушіть волосся рушником. Від фена збільшується сухість, і, своєю чергою, ламкість волосся. Якщо вже зовсім ніяк не можна обійтися без фена, потрібно сушити на найслабшому режимі, паралельно розчісуючи і розплутуючи локони.
Робіть маски для волосся. Можна робити самостійно, а можна купувати вже готову в магазині. Вважається, що яєчні маски роблять волосся густішим, гірчичні - збільшують ріст, маски з оливковою олією знищують лупу, а медово-коричні - освітлюють.
По третє, масаж голови знімає втому і дає волоссю можливість рости швидше, завдяки припливу крові до голови. Замість звичайного масажу можна використовувати кріомасаж: він дає змогу нормалізувати роботу сальних залоз, від чого волосся стає свіжішим. Посилюється робота волосяної фолікули - волосся росте швидше. Повний курс кріомасажу розрахований на 10-20 процедур, двічі або тричі на тиждень, залежно від бажання і ситуації.
Кріомасаж проводиться за допомогою ватного тампона, змоченого в рідкому азоті, не має вікових обмежень, починаючи з дітей від трьох років, і надає шкірі голови свіжості.