Використання масел у домашній косметиці
Застосування різноманітних олій у домашній косметиці стане гарним кроком на шляху до красивої шкіри, здорового волосся та міцних нігтів. Не секрет, що олії мають живильні, зволожувальні та пом'якшувальні властивості.
Жодних побічних ефектів не виникне, якщо тільки є алергія на певну олію. У такому разі варто бути обережним і не перестаратися.
Оливкова олія. Оливкова олія живить і пом'якшує шкіру обличчя і рук, є чудовим засобом у разі потрісканих і сухих губ, знаходить застосування в масках для живлення, зволоження і зміцнення волосся, нігтів.
Кокосова олія. Має антиоксидантну та протизапальну дію. Очищає шкіру від ороговілих клітин, стимулює процеси обміну в шкірі. Часто використовується в миловарінні. Є відмінним зволожувачем, оскільки містить гіалуронову кислоту.
Миндальна олія. Стимулює ріст волосся і надає йому блиску. Знімає подразнення на шкірі, загоює порізи та подряпини. Розгладжує зморшки, вирівнює тон і надає бархатистості. Чудово підходить для ванни, вмивання і масажу.
Олія жожоба. Сприяє регенерації клітин, підвищенню еластичності та пружності тканин. Сама по собі маложирна і практично не залишає слідів. Балансує вироблення шкірного сала, відмінно підходить для жирної та проблемної шкіри з акне. Широко застосовується в догляді за волоссям.
Кунжутна олія. Застосовується до всіх типів шкіри, оздоровлює і зміцнює нігті. Підходить для щоденного догляду за шкірою, видаляє забруднення і сліди косметики. Активна речовина сезамол захищає від УФ випромінювання.
Сьогодні ми поговорили про рослинні олії. На основі них можна приготувати засоби для догляду для обличчя, рук, тіла, волосся і нігтів. Є ще й ефірні, яких існує безліч і вони потребують окремого опису. А поки запасайтеся рецептами масок з перерахованих вище олій.