Лікування аденоїдів і видалення аденоїдів у дітей безкровним методом
Аденоїди у дітей – з цією неприємною проблемою батьки знайомі не з чуток. Якщо у дитини утруднене дихання, її часто турбують головні болі, з'являються запалення в горлі, якщо дитина спить з відкритим ротом і майже не закриває його при диханні, все це – явні ознаки аденоїдиту, або ж запалення носоглоткового мигдалика.
Від проблеми аденоїдів страждають близько 80% дітей, і вона ж приносить безліч неприємностей батькам. В першу чергу – у всьому, що стосується способу, яким буде проводитися лікування запалених аденоїдів. Найчастіше перевага віддається консервативному медикаментозному методу, але він не завжди дає належний ефект. Як правило, після прийому ліків батьки шукають ефективне видалення аденоїдів хірургічним шляхом – аденотомію.
Як правило аденоїди з'являються у маленьких дітей – зазвичай у віці від 2 до 5 років. Однак завжди існує ризик запалення аденоїдів і у більш дорослих дітей. Якщо аденоїди не лікувати або ж робити це неправильно, постійно запалені структури згодом можуть стати причиною гострого чи хронічного аденоїдиту.
У свою чергу, аденоїдити провокують ларингіти, фарингіти, бронхіти і трахеїти, алергії, гайморити та різні інфекційні захворювання. Саме тому багато лікарів рекомендують видаляти запалені мигдалини майже відразу ж.
На жаль, видалення запалених аденоїдів не можна вважати правильним рішенням. Згідно з результатами спостережень, які проводили різні лікарі, видалення аденоїдів не вирішує проблеми хронічних запалень. До того ж після оперативного втручання нерідко виникає рубцевий процес, який значно ускладнює дихання.
На щастя, сьогодні існує більш безпечна для дітей і дорослих альтернатива хірургічного видалення аденоїдів – кріолікування.
Для дітей з проблемою аденоїдів лікування за допомогою кріо називається «Дракончик». Основна його суть – уражена хворобою тканина аденоїдів зрошується парами і дрібними крапельками рідкого азоту, які виходять з кріорозпилювача – спеціальної трубочки-аплікатора.
Ця тоненька трубочка обережно вводиться в ніс. Причому під час процедури з рота і з носа у дитини йде прохолодний пар, схожий на дим казкового дракона.
Процес обприскування аденоїдів – це короткі періодичні обприскування – всього кілька секунд за 2-3 підходи. Саме так і відбувається лікування аденоїдів, заморожених в результаті безболісної процедури.
Чим небезпечний аденоїдит?
Якщо виникають аденоїди у дітей, лікування низькими температурами підходить найбільше. Кріолікування володіє позитивною імуностимулюючою дією на слизову, відновлює пошкоджені області.
Причому ефект від кріолікування триває досить довго. Це і є лікування аденоїдів у дітей замість усунення проблеми болючим оперативним шляхом.
Аденоїди у дітей: лікування низькими температурами – переваги
Кріодія завдає пошкодження навколишнім тканинам. Сама процедура проходить абсолютно безкровно і безболісно.