кріолікування
Храпу

Досить непросто переконати людину, яка хропе уві сні, в тому, що їй необхідно лікуватися. Власне хропіння не заважає до тих пір, поки людина не починає хропіти так, що не буде повноцінно висипатися.

Саме після проблеми невисипання приходить розуміння того, що лікування хропіння просто необхідно. Уві сні людина видає звук носом – сопіння – і звук горлом – хропіння. Через рот людина починає дихати в тому випадку, коли носове дихання з якихось причин ускладнене. При цьому спостерігаються коливання м'якого язичка і з'являються хроплячі звуки. Якщо вас турбує хропіння, лікування слід підбирати в залежності від ступеня вираженості проблеми.

Прием ведет

Cтась Володимир Григорович
хірург оториноларинголог вищої категорії
Стаж работы: 31 рік

Первинна консультація і огляд лікаря 500 грн.

При проведенні процедури консультація безкоштовна

Консультація і лікування здійснюється за попереднім записом​

Як швидко вилікувати храп? Кріолікування храпу в Києві
Рассказывает

Стась Володимир Григорович
хірург оториноларинголог вищої категорії

-25%

При купівлі всього курсу лікування

Детальніше

Консультацию и лечение осуществляется по предварительной записи

Все вопросы о криолечении вы можете задавать нашим специалистам в консультациях
на сайте или соцсетях (044) 353 20 06

Записаться на прием

Переваги кріолікування

Метод кріотерапії

  • Безболісний
  • Без протипоказань до лікування
  • Без використання медикаментів
  • Без пошкодження або видалення важливих для імунітету лімфаденоїдних тканин
  • Не потребує реабілітації або госпіталізації

Традиційні методи

  • Лікування часто супроводжується неприємними відчуттями, болісне
  • Існує ряд протипоказань
  • Вимагає застосування ліків
  • Пошкоджує або видаляє тканини при використанні методик
  • Вимагає відновлення після процедур

Лікування хропіння в центрі КріоЛОРіка тривати не більше 20 хвилин.

Етапи лікування

  • Консультація ЛОР-лікаря і визначення лікування
  • Проведення процедури кріолікування
  • Одужання, дотримання рекомендацій лікаря

Три ступені хропіння:

Перша ступінь – легка. Її характеризують тихі монотонні звуки, які злегка нагадують котяче муркотіння. Виявляється дана ступінь хропіння лише в положенні на спині.

Друга ступінь – середня, характеризується гучним хропінням в аналогічному становищі. Коли людина повертається на бік, хропіння злегка зменшується. При лежанні на животі хропіння при такому ступені майже не проявляється.

Третя ступінь – важка, відрізняється надмірно гучним хропінням з переливами. Найчастіше створюється враження, що сплячий може захлинутися. Лікування хропіння в цьому випадку є обов'язковим, оскільки це не тільки заважає спати оточуючим, але також насторожує, чи не задихнеться людина уві сні?

Способи лікування хропіння

В першу чергу, якщо вас турбує хропіння, лікування повинно бути спрямоване на відновлення носового дихання, тобто позбавлення від закладеності. Якщо ж ситуація більш запущена, найбільш вірним рішенням буде звернутися в кріоцентр, де кваліфіковані експерти в даній сфері зможуть швидко та ефективно вирішити вашу проблему. В якості додаткових заходів можна використовувати СИПАП – пристрій, що забезпечує форсований потік повітря через рот.

Якщо після використання згаданих методів вас все ще турбує хропіння, слід застосувати хірургічне лікування. В даному випадку видаляється частина м'якого піднебіння і язичок. Даний метод агресивний і йому є відмінна альтернатива – кріолікування хропіння, яке має на увазі лише промороження язичка. Так провокується його зменшення, а сама процедура відбувається безболісно і в сидячому положенні. Пам'ятайте, якщо у вас легка ступінь хропіння, не варто запускати ситуацію – прийміть заходи відразу. Намагайтеся правильно лежати уві сні, підберіть зручну подушку та в разі ускладнень звертайтеся в центр КріоЛоріка.

При виникненні питання, як лікувати хропіння, для початку слід згадати, що існує кілька методів, які пов'язані з відвідуванням медичного закладу. Найчастіше від нього можна позбутися, скинувши пару зайвих кілограмів, кинувши палити та пити. Також варто поберегти себе від зловживання снодійним, якщо у вас, наприклад, безсоння, і скористатися більш щадними засобами.

Багато людей не звертають уваги на дане явище, однак це в корені неправильно. Крім неприємностей, які ви приносите іншим, хропіння є певним сигналом проблем в організмі, які можуть вилитися в серйозне захворювання.

Одним з найнебезпечніших явищ, супроводжуючих хропіння, є синдром припинення дихання в процесі сну (так званий СОАС). При цьому з'являється ризик, що після зупинки ви можете перестати дихати зовсім. Тому лікарі рекомендують застосовувати всілякі способи лікування хропіння.

Причини хропіння: анатомія

З точки зору анатомічної будови тіла дане явище може бути викликано:

  • викривленням перегородки носа;
  • вузьким проходом носоглотки, викликаним генетичними збоями;
  • наявністю поліпів в носовій порожнині;
  • збільшеним розміром піднебінного язичка;
  • порушенням прикусу через зменшення нижньої щелепи;
  • розпуханням мигдалин;
  • ожирінням.

Лікування хропіння шляхом лікарського втручання необхідно в наступних випадках:

  • переривчасте і гучне;
  • невеликі зупинки дихання під час сну;
  • неспокійний перебіг сну;
  • часте сечовипускання в нічний період;
  • головний біль вранці;
  • сонливість у світлий час доби;
  • втома хронічного типу;
  • неуважність і зниження пам'яті;
  • збільшення артеріального тиску;
  • надмірне підвищення ваги.

Комплекс цих симптомів є «дзвіночком» до відвідування поліклініки.

Методи лікування хропіння можна умовно розділити на дві категорії: хірургічні та терапевтичні. У зв'язку з тим, що причин захворювання може бути дуже багато, відповідно було розроблено чималу кількість методик. Жодна з них не дає гарантії повного одужання, і до кожного пацієнта повинен бути застосований індивідуальний підхід для досягнення максимального ефекту.

Якщо описані народні засоби ніяк не допомогли, значить проблема криється в чомусь іншому. І з нею допоможе впоратися кваліфікований фахівець.

Лікування хропіння за допомогою гомеопатії

Навколо цього варіанту вирішення проблеми вже кілька десятків років точаться суперечки. Однак ефективність гомеопатичних препаратів в окремих випадках не можна скидати з рахунків. Зазвичай в ході лікування пацієнтові призначаються таблетки, які необхідно класти під язик і розсмоктувати. Такі медикаменти не мають протипоказань, окрім небажаного використання під час вагітності. Мінусом є те, що неможливо позбутися СОАС (судячи з відгуків лікування хропіння) таким способом.

Хропіння, як наслідок фізіологічних особливостей організму

Нерідко описуване явище може мати позиційну причину: під час сну на спині у людини западає язик, тому лунають характерні звуки під час вдиху. У цьому випадку досить просто не спати на спині та правильно підібрати подушку.

Найкраще купити ортопедичний варіант. Єдиним недоліком такого методу є лише усунення позиційного хропіння.

Ротові пристосування

Існують різні моделі пристроїв, одні з яких механічним шляхом дратують піднебіння, підвищуючи тонус, інші просто не дають щелепі зміститися назад. Мінусом тут є незручність сну та ефективність лише при не ускладненому хропінні.

Хірургічне втручання

Лікування хропіння в Києві хірургічним способом проводиться в двох напрямках:

  • позбавлення від анатомічного дефекту, який був першопричиною;
  • пластична операція на піднебінні.

Рішення приймає фахівець виключно після обстеження.

Пластику можна здійснювати або припіканням за допомогою лазера, або точковою дією холоду. В теорії принцип роботи двох способів однаковий: слизова покривається опіками термічного характеру, при цьому починається запалення. А в процесі загоєння маса тканин зменшується. Варто відзначити, що після пластики пацієнта певний час мучить біль, характерний для ангіни. Даний спосіб є ефективним лише при усуненні легких форм храпу. Однак відкрите хірургічне втручання може нести ризики, пов'язані з великою втратою крові, погіршенням стану пацієнта і т. д.

Тому вибір на користь кріології є порівняно більш щадним рішенням для хворого. При цьому реабілітаційний період після процедури протікає менш болісно, ​​а пацієнт може не перебувати в стаціонарі. Таким чином, якщо вас мучить хропіння, лікування в Києві в кріоцентрі буде оптимальним варіантом.

Записаться на прийом