Кріопілінг
Обличчя

Кріопілінг обличчя вже давно застосовується в лікувальних та косметологічних цілях.

У чому суть кріопілінгу? По суті, це той же пілінг, але проходить він, на відміну від тих же хімічних і механічних процедур, із застосуванням холодного повітря, що менш травматично для шкіри та призводить до більш помітних результатів.

Під час кріопілінгу використовуються різні лікарські засоби в замороженому вигляді. Препарати підбираються індивідуально для кожної конкретної проблеми: невеликих рубців, бородавок, вугрів, пігментних плям або дрібних зморшок.

Прием ведет

Морміло Венера
косметолог
Стаж работы: 11 років

Консультація косметолога 400 грн.

Консультація і лікування здійснюється за попереднім записом​

Кріомасаж у косметології
Рассказывает

Морміло Венера
косметолог

-25%

При купівлі всього курсу лікування

Детальніше

Консультацию и лечение осуществляется по предварительной записи

Все вопросы о криолечении вы можете задавать нашим специалистам в консультациях
на сайте или соцсетях (044) 353 20 06

Записаться на прием

Переваги кріолікування

Метод Кріотерапії

  • Безболісний
  • Без протипоказань до лікування
  • Без використання медикаментів
  • Без пошкодження або видалення важливих для імунітету лімфаденоїдних тканин
  • Не потребує реабілітації або госпіталізації

Традиційні методи

  • Лікування часто супроводжується неприємними відчуттями, болісне
  • Існує ряд протипоказань
  • Вимагає застосування ліків
  • Пошкоджує або видаляє тканини при використанні методик
  • Вимагає відновлення після процедур

Проводиться кріомассаж за допомогою ватного тампона, змоченого в рідкому азоті. Відчуття комфортні, розслаблюють м'язи обличчя та одночасно активізують внутрішні структури шкіри. Обличчя отримує відчуття легкого пробудження, бадьорості.

Чутливість шкірних рецепторів у кожного різна, тому деякі пацієнти відчувають після процедури на обличчі легке поколювання або «подих вітру». Це хороший показник того, що обличчя «прокинулося», «стрепенулося» та готове сяяти, несучи в собі енергію життя.

Курс косметологічного кріомассажу складається з 10 процедур 2 рази в тиждень, лікувального кріомассажу – з 15-20 процедур 2-3 рази в тиждень. Кількість процедур, їх періодичність контролює лікар.

При вугровій хворобі процедура кріомассажу добре підсушує запалені ділянки. Без травматизації підтягує на поверхню шкіри продукти утилізації сальних залоз.

Потрібно відзначити, що себорея є фоном для вугрової хвороби. Якщо цей фактор має місце, то правильніше проводити процедуру кріомассажу, одночасно захоплюючи дві області: обличчя та волосяну частину голови.

Під час кріомасажу волосистої частини голови нормалізується робота сальних залоз, тому волосся не так швидко стає «жирними». Поліпшується ріст волосся, так як ми підсилюємо харчування волосяного фолікула.

Етапи лікування

  • Консультація косметолога і визначення лікування
  • Проведення процедури кріолікування
  • Одужання, дотримання рекомендацій лікаря

Кріопілінг не рекомендується проводити під час підвищеної сонячної активності. Ультрафіолетові промені, атакуючі шкіру після глибокого очищення, можуть привести до утворення пігментних плям.

Перед початком процедури обличчя очищається від зайвого жиру, бруду та макіяжу. Потім лікар-косметолог виконує пілінг обличчя холодом одним із можливих способів: за допомогою ватного тампона, змоченого в рідкому азоті, або апаратним методом, направляючи під потрібним кутом азотно-повітряний струмінь.

Тривалість та періодичність даної процедури безпосередньо залежить від скарг пацієнта, а також цілей, яких він бажає досягти.

Варто враховувати, що застосування глибокого пілінгу обличчя може завдати чималої шкоди, якщо їм занадто захопитися, а недостатній вплив холодом не дасть очікуваних результатів. Тому необхідно дотримуватися індивідуального режиму процедур, який підбере лікар-косметолог з урахуванням всіх особливостей пацієнта.

Особливо пошкоджені ділянки (рубці, постакне, гіперкератоз) вимагають більш тривалої обробки та більшої кількості сеансів.

Якщо ж метою є надання шкірі більш здорового вигляду, буде достатньо проводити пілінг обличчя невеликими курсами, даючи обличчю добре відпочити.

Така відмінність у графіках обумовлена принципом впливу рідкого азоту на тканини. При нетривалому делікатному впливі різкий холод звужує периферичні судини. Потім відбувається їх стійке розширення, що дозволяє включити в роботу резервні капіляри, обмін речовин прискорюється та поліпшується. Крім цього, активізуються процеси формування еластинових та колагенових волокон. Шкіра набуває здоровий, молодий та пружний вигляд.

У разі більш тривалого впливу рідким азотом ефект буде дещо іншим. Під тривалим кріовпливом відбувається деструкція клітин або їх загибель. Тому пілінг обличчя холодом ефективний при боротьбі з різними утвореннями: бородавки, папіломи, рубці.

Протипоказання до кріопілінгу:

  • туберкульоз в активній фазі;
  • порушення в роботі ендокринної системи;
  • відкриті рани та опіки на обличчі;
  • вірусні та інфекційні захворювання шкіри;
  • хвороби серця і судин;
  • непереносимість холоду;
  • ниркова недостатність.

Фахівці центру Кріолоріка допоможуть вам скласти та провести ефективну програму кріопілінгу й досягти вражаючих результатів.

Записаться на прийом