кріолікування
Вугрової хвороби, себореї

Лікування вугрів, себореї та псоріазу з використанням кріотерапії вважається одним з найбільш терапевтично ефективних методів.

Кріомасаж нормалізує функції сальних залоз, обмінних процесів, викликає легку гіперемію тканин, розсмоктування інфільтратів.

Прием ведет

Морміло Венера
косметолог
Стаж работы: 11 років

Консультація косметолога 400 грн.

Консультація і лікування здійснюється за попереднім записом

Лікування вугрового висипання. Лікувальний кріомасаж обличчя
Рассказывает

Морміло Венера
косметолог

-25%

При купівлі всього курсу лікування

Детальніше

Консультацию и лечение осуществляется по предварительной записи

Все вопросы о криолечении вы можете задавать нашим специалистам в консультациях
на сайте или соцсетях (044) 353 20 06

Записаться на прием

Переваги кріолікування

Метод Кріотерапії

  • Безболісний
  • Без протипоказань до лікування
  • Без використання медикаментів
  • Без пошкодження або видалення важливих для імунітету лімфаденоїдних тканин
  • Не потребує реабілітації або госпіталізації

Традиційні методи

  • Лікування часто супроводжується неприємними відчуттями, болісне
  • Існує ряд протипоказань
  • Вимагає застосування ліків
  • Пошкоджує або видаляє тканини при використанні методик
  • Вимагає відновлення після процедур

Кріолікування хвороб шкіри

Після кріомасажу обличчя швидко набуває здоровий колір, як після катання на ковзанах, лижах. Відчуття свіжості, підтянутості, легкого поколювання досить комфортні, особливо в спеку, і довго зберігаються.

Курс кріомасажу, яким проводять лікування вугрів та прищів, становить від 10 до 15 процедур при частоті 2 рази на тиждень.

Як правило, причиною вугрової висипки стає активізація функцій фолікулярного апарату та закупорка проток сально-залозистого апарату. Ще одна поширена причина виникнення вугрової висипки – порушення в роботі ендокринної системи, розлад травлення, інтоксикація організму.

Нерідко трапляється, що вугрі ускладнюються демодексом. Це так званий залозистий кліщ, який паразитує в волосяних фолікулах, залозах хрящів повік та сальних залозах.

Себорея – ще одне шкірне захворювання, що виникає при статевому дозріванні. І жирна, і суха себорея виражається в підвищенні виділення або зміні якості шкірного сала. Виникає себорея через порушення в роботі сальних залоз.

Ще одне поширене хронічне шкірне захворювання – псоріаз. Він може розвинутися в будь-якому віці й на даний момент до псоріазу схильні близько 5% населення. Звичайний псоріаз вражає шкіру, нігті та суглоби. Проявляється це захворювання як чітко позначені почервонілі ділянки шкіри, покриті пухкими білими лусочками. Дуже часто псоріаз супроводжується свербінням.

Етапи лікування

  • Консультація косметолога і визначення лікування
  • Проведення процедури кріолікування
  • Одужання, дотримання рекомендацій лікаря

Методика кріолікування вугрової хвороби, себореї та псоріазу

Кріолікування псоріазу полягає у впливі на вогнища псоріазу низькими температурами – кріоапарат дозволяє впливати на псоріатичні області температурою близько -196 градусів Цельсія. Цей вплив запускає кріодеструктивні процеси. При цьому псоріатичні осередки фрагментуються, а згодом – поділяються на окремі елементи. Як правило, кріовплив повторюється через 1-5 днів до тих пір, поки псоріатичні осередки повністю не зникнуть.

При вугровій хворобі лікування вугрів кріомасажем може потребувати до 15 процедур. Така ж тривалість курсу може знадобитися на лікування прищів. Сюди входять кріопілінг, кріодермабразія та кріомасаж, які проводяться кілька разів на тиждень в різноманітних комбінаціях. Іноді паралельно з кріолікуванням призначаються додаткові методи. Лікування вугрів кріотерапією особливо часто показано при важких формах вугрової висипки, себореї та демодекозі. При цьому кріолікування рідким азотом глибоко приморожує і приглушає запальні інфільтрати.

Жирна себорея волосистої частини голови лікується так само із застосуванням рідкого азоту. При цьому речовина надає сприятливу дію на організм. Кріолікування жирної себореї, як і прищів або вугрів, виконується масажними рухами вздовж проборів. Як правило, така процедура займає до 20 хвилин і повторюється кожні 2-3 дні. Включає курс близько 20 процедур, хворим необхідно пройти близько 2-3 курсів лікування.

Особливості лікування себореї голови та обличчя

Себорея буває двох видів: суха і жирна. Кожне захворювання має свої характерні ознаки, симптоми й засоби боротьби.

Суха себорея виникає в тому випадку, коли сальні залози недостатньо активні. Шкірне сало виробляється в малій кількості, шкіра втрачає колір, лущиться і стає шаршавою. Дане захворювання більш характерне для шкіри з волосяним покровом.

Головним завданням лікування сухої себореї є нормалізація роботи залоз. Вплив рідким азотом при кріотерапії провокує активний приплив крові до шкіри, тим самим змушуючи працювати всі системи в посиленому режимі. Крім цього, кріомасаж дозволяє позбутися від лущення верхнього шару епідермісу.

При лікуванні себореї шкіри голови за допомогою кріопроцедур можна досягти паралельно відмінного оздоровчого ефекту волосся. Пройшовши курс лікування, ви не тільки позбудетеся від лупи й свербіння, але і помітите зміни у вигляді підвищення пружності та блиску волосся.

Жирна себорея частіше вражає шкіру обличчя (ніс, підборіддя), рідше – спину, груди, голову. З'являються вугрі, прищі, волосся стає сальними та жирними. При жирній себореї лікування кріопроцедурами не менш ефективне, ніж при сухій. Рідкий азот має протизапальну дію на шкіру, сприяє звуженню занадто широких пір, розсмоктуванню мікрокомедонів.

Кріолікування можна застосовувати в комплексі з іншими процедурами, так воно має дуже невеликий відновлювальний період після сеансів та незначний список протипоказань. При необхідності проводиться кілька курсів кріотерапії.

Універсальність даного методу дозволяє одночасно проводити лікування себореї на обличчі жирного типу та суху себорею волосся. Така змішана форма захворювання сьогодні зустрічається досить часто.

Для того, щоб уникнути збою в роботі сальних залоз і рецидиву себореї, слід дотримуватися наступних рекомендацій:

  • позбутися від шкідливих звичок;
  • підбирати засоби для догляду за типом шкіри та волосся;
  • з обережністю приймати гормональні препарати;
  • намагатися дотримуватися раціону з підвищеним вмістом вітамінів і мінералів, обмежити вживання шкідливої ​​їжі;
  • частіше бути на свіжому повітрі;
  • уникати стресових ситуацій.

Центр Кріолоріка допоможе вам у виборі ефективного лікування себореї волосся, шкіри обличчя та тіла. Кріотерапія поверне вам здоров'я і красу!

Записаться на прийом